- Kolormetal Turkce

Go to content

Main menu:

37. YAPI FUARI - TURKEYBUILD ISTANBUL 2014

YEM FUARCILIK A.Ş. tarafından TÜYAP FUAR MERKEZİ’nde düzenlenen 37. TURKEYBUILD ISTANBUL YAPI FUARI 06 – 10 Mayıs 2014 tarihleri arasında gerçekleşmiştir. Kolor Metal Boyalı / Kaplamalı Metal Rulolar ve Tabaka Levhalar konusundaki geniş ürün yelpazesi ve yeni boya / kaplama uygulama teknolojileri ile bu fuardaki yerini almıştır.

36. YAPI FUARI - TURKEYBUILD ISTANBUL 2013

YEM FUARCILIK A.Ş. tarafından TÜYAP FUAR MERKEZİ’nde düzenlenen 36. TURKEYBUILD ISTANBUL YAPI FUARI 2428 Nisan 2013 tarihleri arasında gerçekleşmiştir. Kolor Metal, Boyalı / Kaplamalı Metal Rulolar ve Tabaka Levhalar konusundaki geniş ürün yelpazesi ve yeni boya / kaplama uygulama teknolojileri ile bu fuardaki yerini almıştır.

35. YAPI FUARI - TURKEYBUILD ISTANBUL 2012

YEM FUARCILIK A.Ş. tarafından TÜYAP FUAR MERKEZİ’nde düzenlenen 35. TURKEYBUILD ISTANBUL YAPI FUARI 02 – 06 Mayıs 2012 tarihleri arasında gerçekleşmiştir. Kolor Metal, Boyalı / Kaplamalı Metal Rulolar ve Tabaka Levhalar konusundaki geniş ürün yelpazesi ve yeni boya / kaplama uygulama teknolojileri ile bu fuardaki yerini almıştır.

ISK SODEX 2010

Hannover-Messe SODEKS Fuarcılık AŞ. tarafından ısıtma, soğutma, klima, havalandırma, yalıtım, pompa, vana, tesisat, su arıtma ve güneş enerjisi sistemleri üzerine düzenlenen ISK-SODEX 2010 fuarı 05 - 08 Mayıs 2010 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi - CNR Expo'da gerçekleşti. Kolor Metal, geniş ürün yelpazesi, sunduğu özel çözümler ve hizmet kalitesi ile bu fuarda yer almıştır.

ISK SODEX 2008

Hannover-Messe SODEKS Fuarcılık AŞ. tarafından ısıtma, soğutma, klima, havalandırma, yalıtım, pompa, vana, tesisat, su arıtma ve güneş enerjisi sistemleri üzerine düzenlenen ISK-SODEX 2008 fuarı 08 - 11 Mayıs 2008 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi - CNR Expo'da gerçekleşti. Kolor Metal, geniş ürün yelpazesi, sunduğu özel çözümler ve hizmet kalitesi ile bu fuarda yer almıştır.

 
 
Back to content | Back to main menu